Let's talk about
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 


Cuvinte-cheie

Ultimele subiecte
» Annoying orange
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Ian 20, 2011 1:57 am Scris de repp4radu

» Photoshop
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Ian 20, 2011 1:56 am Scris de repp4radu

» Vreau sa vad o dramaaa
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Ian 20, 2011 1:54 am Scris de repp4radu

» Cea ma buna muzica de pe la noi ...
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyMar Oct 26, 2010 8:42 pm Scris de repp4radu

» Fazan
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyMar Oct 26, 2010 8:40 pm Scris de repp4radu

» Trivia
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptySam Oct 09, 2010 10:06 pm Scris de repp4radu

» Anatomia lui Grey
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Sept 02, 2010 3:02 am Scris de multi_colours

» multi_colours(despre mine)
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Sept 02, 2010 3:00 am Scris de multi_colours

» Blestemul
Cea ma buna muzica de pe la noi ... EmptyJoi Sept 02, 2010 2:55 am Scris de multi_colours


Cea ma buna muzica de pe la noi ...

+3
Euubib
multi_colours
repp4radu
7 participanți

In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de repp4radu Dum Iun 20, 2010 1:58 am

Desi ascult foarte rar muzica autohtona , am preferintele mele si in acest cadru .

Ii ascult pe urmatorii :
-Pavel Stratan
-Voltaj
-Cargo
-si sa spunem Proconsul

Am ascultat dezamagit zilele trecute muzica House sau ce o fi aia , daca ii putem spune muzica , pe care o cantau diverse "talente" de prin Romania . Daca ne ducem in directia asta ... ce sa zic .. nasol , insa totusi sunt curios daca voi v-ati lasat de ascultat muzica romaneasca , mai ascultati ? Ce artist ? Sau ce melodii...
repp4radu
repp4radu
Radu
Radu

Mesaje : 170
Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Lugoj

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de multi_colours Mier Iun 23, 2010 6:42 pm

Pai sa stii ca eu inca mai ascult muzica facuta de romani...nu e chiar asa de rea..niste artisti ar fi:Nick Kamarera,Deepcentral,si chiar si noua melodie a celor de la Directia 5 merge,Fly Project,Morandi si asa mai departe...sunt multi de enumerat.Muzica cu versuri in romana nu prea ascult...nu prea mai e asa de buna.
multi_colours
multi_colours

Mesaje : 39
Data de inscriere : 22/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Lugoj

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de Euubib Dum Iun 27, 2010 5:18 am

Anul asta pot sa zic ca "am dat lovitura " cu muzica asta house sau ce o fi de genu':I like the trumpet,Morena... si restu' .Astea se asculta si pe dincolo Razz


Euubib
Admin

Mesaje : 24
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de Debbie Mar Iul 06, 2010 8:54 pm

Pot spune ca nu ascult mai deloc muzica romaneasca. Smile Chiar m-am saturat de toata muzica aia tehno sau dance sau cum se poate numi. Dar nu spun ca nu exista nimic ce nu merita ascultat; imi place Vita de vie, Horia Brenciu, Holograf, Taxi, Voltaj si alte trupe de genul astora. Daaar gusturile nu se discuta, ca voi probabil aveti si alte pareri. Very Happy
Debbie
Debbie

Mesaje : 36
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 29
Localizare : Deobicei in fata laptopului.

http://nogoodforyou.wordpress.com/

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de Amy~ Mier Iul 07, 2010 1:21 am

Hmm...artistii romanesti care imi plac cel mai mult ar fi Florin Chilian, Taxi, Horia Brenciu si uneori Cargo si Voltaj I love you
In rest pot sa spun ca mi s-a pus complet de toate melodiile techno&co. trase la indigo, cu aceleasi versuri la nesfarsit :[



Amy~
Amy~

Mesaje : 47
Data de inscriere : 06/07/2010
Varsta : 30
Localizare : Lugoj~

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de Corko Mier Iul 14, 2010 7:15 pm

nu ma omor dupa muzica romaneasca dar atata timp cat nu dau cu urechea peste o manea e ok

Corko
Admin

Mesaje : 25
Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Lugoj

https://letstalkabout.all-up.com

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de denisagidofalvi Joi Sept 02, 2010 1:01 am

Dupa parerea ..muzica romaneasca nu mai e ce a fost.Au trecut vremurile in care chiar se asculta muzica buna.Acum orice afon sau incult poate sa scoata o melodie care sa fie considerata hit. RUSINE.Nu mai stim sa pretuim muzica romaneasca delok. Acum stau si ma gandesk:Undei mandria d a fi roman?....se pare k ii undv departe de realitate.Majoritatea cantaretilor sa zic asa ,acum canta pe engleza si poate k nici jumate din ce canta acolo nu inteleg,avem exemplu concret:Inna...mie una nici macar numi place vocea ei, ar cam trb sa se lase de engleza k a facut-o praf!...Si uite asa unii ridica 'moralul' Romaniei sh altii il cam trantesc la pamant.

denisagidofalvi

Mesaje : 6
Data de inscriere : 10/08/2010

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de repp4radu Mar Oct 26, 2010 8:42 pm

Nici nu mai tin minte ce trupe mari a avut muzica romaneasca Sad
repp4radu
repp4radu
Radu
Radu

Mesaje : 170
Data de inscriere : 19/06/2010
Varsta : 28
Localizare : Lugoj

Sus In jos

Cea ma buna muzica de pe la noi ... Empty Re: Cea ma buna muzica de pe la noi ...

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum